Ana sayfa Gündem Abdullah Ağar’ın Seçim Yorumu: Çok Üzgünüm

Abdullah Ağar’ın Seçim Yorumu: Çok Üzgünüm

24 Haziran seçimlerinde MHP’den Ankara milletvekili adayı olan Güvenlik Uzmanı Abdullah Ağar, seçim sonuçlarına göre milletvekili seçilemedi. Ağar, twitter hesabından yaptığı açıklamada çok üzgün olduğunu ifade etti.

Abdullah Ağar, MHP’nin Ankara 2. bölgeden 3. sıra milletvekili adayıydı. 24 Haziran seçim sonuçlarına göre MHP, Ankara 2. bölgede yüzde 17 oy alarak 2 milletvekili çıkarabildi.

ABDULLAH AĞAR KİMDİR?

1967 Ankara doğumlu olan Abdullah Ağar, 1989 yılında Kara Harp Okulu’ndan mezun oldu. Uzun bir süre Özel Kuvvetler Komutanlığı bünyesinde görev yaptı ve bu görev süresince terör örgütüne yönelik birçok önemli operasyonda yer aldı. Türk Silahlı Kuvvetleri’nden yüzbaşı iken emekli oldu. Halen Yeni Birlik gazetesinde köşe yazarlığı yapmaktadır.

“5. Tim: Güneş Doğsun İsteriz”, “Bir Millet Uyanıyor – 7 Ölüm Dağları Bekler “Cudi Dağı”, “Türk Komandoları: Silahın Zülfikar’ın Olsun Mehmetçik”, “Ölüm Dağları Bekler Cudi Dağı”, “Toprak Mehmet’e Susamışsa: Ülkem Bayrağım Onurum”, “Baskın: Biz Bu Dağların Erleri”, “Işid ve Irak – Beled el-nifak vel şikak!” isimli toplam 7 kitabı bulunmaktadır.

Yorum Yap

Yorum yazın
Please enter your name here