Ana sayfa Gündem Acun Ilıcalı: Ersin Korkut’a acı haberi Yılmaz Erdoğan verdi

Acun Ilıcalı: Ersin Korkut’a acı haberi Yılmaz Erdoğan verdi

PAYLAŞ

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Ersin Korkut’a köpeği Mes’in ölüm haberini Yılmaz Erdoğan’ın verdiğini söyledi. Survivor’da Ünlüler takımında mücadele eden Ersin Korkut, sakatlığı nedeniyle yarışmaya veda etmek zorunda kalmıştı. Konseyde köpeği Mes ile ilgili sözlerinin ardından duygusal anlar yaşanmıştı. 

Acun Ilıcalı, Instagram canlı yayınında Ersin Korkut hakkında açıklamalarda bulundu. Ersin Korkut’un Survivor’dan elendiği konseyin yaptığı en zor yayınlardan biri olduğunu belirten Acun Ilıcalı, “Şimdiye kadar hiç böyle bir şey yaşamamıştım. Karşımdaki kişinin haberinin olmaması, benim hiçbir şey söyleyememem ve onun da coşkulu konuşması, gerçekten çok zor bir yayındı” ifadelerini kullandı.

Ilıcalı, Ersin’e köpeği Mes’in ölüm haberini Yılmaz Erdoğan’ın verdiğini söyledi. Ilıcalı, “Hayatta hepimizin başına kötü ve zor şeyler geliyor. Ersin’e de bu haberi Yılmaz Erdoğan verdi. Ben de öyle istedim. Kendisi de sağ olsun kabul etti. Onların arasındaki bağ çok kuvvetli. Çok üzüldü tabii. Hayat böyle, bazı şeyleri kabul etmemiz gerekiyor” diye konuştu.

Ersin Korkut’un güzel ve farklı bir Survivor süreci geçirdiğini ifade eden Acun Ilıcalı, “Survivor’da karakterinizi kolay kolay gizleyemezsiniz. Eğer gerçekten iyi niyetliyseniz ve kalbiniz güzelse, bunu bütün Türkiye’ye geçirirseniz. Bence Ersin’in yaşadığı da bu şu anda” dedi.

ERSİN KORKUT’TAN MESAJ: SİZ NE GÜZEL İNSANLARSINIZ

Ersin Korkut, geçtiğimiz gün Instagram hesabından köpeği Mes ile olan bir resmini paylaştı. Korkut, paylaşımında, “Böyle bir sevgi görmek insanın acı gününde ne kadar değerli anlatamam. Siz ne güzel insanlarınız” ifadelerini kullandı. Korkut’un paylaşımı 1 milyonu aşkın beğeni aldı. 

Ersin Korkut’a Şinasi Yurtsever, Turabi Çamkıran, Demet Akalın, İbrahim Büyükak, Zeynep Çamcı, Rıza Kocaoğlu ve Pelin Öztekin’den de destek geldi. 

Yorum Yap

Yorum yazın
Please enter your name here