Ana sayfa Gündem Ekrem İmamoğlu’na Tarkan’dan destek

Ekrem İmamoğlu’na Tarkan’dan destek

PAYLAŞ
tarkan
Tarkan (Fotoğraf: @tarkan)
Yüksek Seçim Kurulu’nun (YSK) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerini iptal etmesinin ardından Ekrem İmamoğlu’na Megastar Tarkan’dan destek geldi. 

Tarkan, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Dün gece gözüme uyku girmedi. Gel gör ki sabah ufuktan doğan ışık her zamankinden daha parlaktı. Anladım ki #HerŞeyÇokGüzelOlacak” ifadelerini kullandı.

Tarkan’ın Twitter hesabından yaptığı açıklama.

Ekrem İmamoğlu, YSK’nın kararının ardından Beylikdüzü’nde halka yaptığı konuşmada, “Artık sanatçı da konuşacak, iş insanı da konuşacak, işçisi de konuşacak, eski siyasisi de konuşacak, öğretmeni de konuşacak, memuru da konuşacak, herkes konuşacak. Çünkü ben sizlerle paylaştığım bu süreci geleceğimiz için yapıyorum, kendim için değil.” demişti.

Bu konuşmanın ardından çok sayıda sanatçı, Twitter’da açılan “#herşeygüzelolacak” etiketini paylaşarak İmamoğlu’na destek verdi.

Ekrem İmamoğlu’na destek veren sanatçılardan bazıları şunlar: Cem Yılmaz, Gülben Ergen, Demet Akbağ, Harun Tekin, Gökhan Özoğuz, Fırat Tanış, Mabel Matiz, Yalın, Demet Özdemir, Aylin Aslım, İbrahim Büyükak, Şevval Sam, Selçuk Yöntem, İlker Kaleli, İrem Sak, Eser Yenenler, Yonca Lodi, Oğuzhan Koç, Şebnem Ferah, Sertab Erener, Yılmaz Erdoğan, Ezgi Mola, Hazal Kaya, Ali Atay.

Ekrem İmamoğlu’na sanat dünyasından büyük destek

Yorum Yap

Yorum yazın
Please enter your name here