elite dizisi

Elite yeni sezon ne zaman çıkacak? İşte 4. sezon yayın tarihi

Dünyanın en popüler dijital yayın platformu Netflix’te yayınlanan Elite dizisi, ilk 3 sezonuyla büyük beğeni topladı. Son sezonu Mart 2020’de yayınlanan dizinin 4. sezon tarihi merakla bekleniyor. Dizinin 5. sezon için de onay aldığı öğrenildi.

Netflix’in en çok izlenen orijinal yapımlarından Elite’nin yeni sezon tarihi belli oldu. Netflix’in Youtube kanalında yayınlanan videoda, 4. sezonun 2021 yılında izleyicilerle buluşacağı belirtildi.

4. ve 5. sezon için Netflix’ten onay alan Elite’de oyuncu kadrosunda önemli değişikliklerin olması bekleniyor. Oyuncularla yapılan röportajda da bu yönde bazı imalarda bulunuldu. Netflix’in 4. sezon hakkında bilgilendirme için yayınladığı videoda Miguel Herrán dikkat çekti. Dizide Christian Varela Expósito karakterini canlandıran Herrán, 2. sezonda diziden ayrılmıştı.

Valerio yeni sezonda olacak mı?

Dizide Valerio karakterini canlandıran Jorge Lopez, 4. sezonda dizide olmayacağını söyledi. Lopez, “Benim ve Valerio için birkaç sezon güzeldi, daha fazla yapmak istemiyorum” dedi. 1990 yılında Şili’de doğan oyuncunun yeni sezonda yer almaması hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı.

Yeni sezon oyuncularının kimler olacağına ilişkin henüz net bir bilgi mevcut değil. Dizideki karakterlerin bazıları üniversiteye giderken, bazıları da Las Encinas’ta kalmıştı. Son sezonun 8. bölümünde Samuel, Ander, Rebeca ve Guzman’ın tekrar okula döndüğü, Cayetena’nın da temizlikçi olarak okulda çalıştığı gösterilmişti.

Elite’nin ilk sezonu 5 Ekim 2018, ikinci sezonu 6 Eylül 2019 ve üçüncü sezonu da 13 Mart 2020’de yayınlanmıştı.

Dizinin oyuncuları

Fotoğraf: @ester_exposito
Fotoğraf: @ester_exposito

Ester Expósito – Carla Rosón Caleruega

María Pedraza –  Marina Nunier Osuna

Miguel Herrán – Christian Varela Expósito

Danna Paola – Lucrecia “Lu” Montesinos Hendrich

Mina El Hammani – Nadia Shanaa

Miguel Bernardeau – Guzmán Nunier Osuna

Jaime Lorente – Fernando “Nano” García Domínguez

Itzan Escamilla – Samuel García Domínguez

Álvaro Rico – Leopoldo “Polo” Benavent Villada

Omar Ayuso – Omar Shanaa

Arón Piper – Ander Muñoz

Jorge López – Valerio Montesinos Rojas

Georgina Amoró – Cayetana Grajera Pando

Leïti Sène – Malik

Sergio Momo – Yeray

.


Yayımlandı

kategorisi

,

yazarı:

Yorumlar

Bir yanıt yazın