Emine Bulut cinayetinde ayrıntılar ortaya çıktı

Türkiye’yi yasa boğan Emine Bulut cinayetinin ayrıntıları belli oldu.

Medyascope muhabiri Batu Bozkürk’ün aktardığı bilgilere göre olay şöyle gerçekleşti:

“Emine Bulut’un kardeşi Kazım Bulut ile olayın ayrıntılarını konuşmaya çalıştık. Olayı bize şöyle anlattı: Emine Bulut ile katil Fedai Baran yaklaşık on yıl önce ayrılıyorlar ve bu ayrılığın resmiyete geçme tarihi ise dört yıl önceye dayanıyor.

Olay günü Fedai Baran, Emine Bulut’u arıyor ve görüşmek istediğini söylüyor. Emine Bulut da kızı ile birlikte görüşmeye gidiyor. Bir kafede görüşüyorlar, ancak tartışma çıkıyor ve Fedai Baran, Emine Bulut’u öldürmekle tehdit ediyor.

Emine Bulut da bunun üzerine Emniyete gidiyor. Emniyet’te Fedai Baran ile ilgili şikayetini belirtiyor. Emniyet’ten çıkarken Fedai Baran’ın onu izlemekte olduğunu görüyor. Daha sonra Fedai Baran Emine Bulut’un yanına giderek aralarındaki problemleri çözmeleri gerektiğini söylüyor. Orada tekrar bir tartışma yaşanıyor.

Emine Bulut kızını alıp dolmuşa biniyor ve bu sefer dolmuşta bir arbede yaşanıyor. Bu tartışma üzerine olay büyümesin diye dolmuştan iniyor ve kızını da alarak Fedai Baran ile tekrar konuşuyor.

Dolmuştan indikten sonra olayın yaşandığı lokantaya gidiyorlar. Cinayet orada gerçekleşiyor.

Kardeşi Kazım Bulut’un bize aktardığı bilgiye göre Emine Bulut olay yerinde yaşamını yitiriyor. Orada insanlar çok fazla kendisiyle ilgilenmiyor, daha çok katile doğru yöneliyorlar. Maalesef Emine Bulut ilk yardım da alamamış.”

Emine Bulut cinayeti: Sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyüdü


Yayımlandı

kategorisi

,

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir yanıt yazın