ilker karagöz

İlker Karagöz kimdir? Nereli ve kaç yaşında? Evli mi?

İlker Karagöz, FOX TV ekranlarında yayınlanan “Çalar Saat” programını sunuyor. Başarılı sunuculuğuyla dikkat çeken Karagöz’ün hayatı merak ediliyor. Peki, İlker Karagöz kimdir? İlker Karagöz nereli, kaç yaşında, evli mi? İşte hakkında merak edilenler…

İlker Karagöz kimdir?

İlker Karagöz nereli: Çanakkale

İlker Karagöz kaç yaşında: 42

İlker Karagöz’ün eşi: Damla Ünler Karagöz

İlker Karagöz, 18 Mart 1980 tarihinde Muş’ta dünyaya gözlerini açtı. Aslen Çanakkalelidir. Babası Mehmet Karagöz, annesi ise Zeynep Karagöz’dür. Üniversiteye kadarki eğitim sürecini Çanakkale’de tamamladı. Yükseköğrenimini ise Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünde tamamladı.

Gazetecilik hayatına ATV‘de adım attı. Kanalın Ankara bürosunda stajyer olarak çalışmaya başladı. 2007 yılında FOX TV‘nin kuruluşunda yer alan Karagöz, kanalın Ankara muhabiri olarak görev yaptı.

2017’nin mart ayında “İlker Karagöz ile Çalar Saat Haftasonu” programını sunmaya başladı. Fatih Portakal, İsmail Küçükkaya ve Gülbin Tosun ile birlikte FOX TV haber merkezinin sunucuları arasında yer aldı.

İlker Karagöz, İsmail Küçükkaya’nın Halk TV’ye geçmesinden sonra hafta içi her gün “İlker Karagöz ile Çalar Saat” programını sunmaya başladı.

Karagöz, 2012 yılında Damla Ünler Karagöz ile hayatını birleştirdi. Bu evliliğinden Can Karagöz ve Deniz Karagöz adında iki oğlu dünyaya geldi. Damla Ünler Karagöz de gazetecidir.

İlker Karagöz, sosyal medyada aktif olarak paylaşımlar yapmaktadır. Karagöz, sosyal medya platformu Twitter’da @karagozilker, Instagram’da @ilkerkaragozfox kullanıcı adıyla yer almaktadır.

Yorumlar

Bir yanıt yazın