mesut süre

Mesut Süre kimdir?

Son dönemlerde Youtube’da yayınlanan “Mesut Süre ile İlişki Testi” programıyla büyük beğeni toplayan Mesut Süre kimdir? İşte Mesut Süre hakkında detaylı bilgiler…

Mesut Süre, 23 Mart 1981 tarihinde Bursa’da dünyaya geldi. Üniversiteye kadarki eğitim hayatını Bursa’da tamamladı. Yükseköğrenimini Anadolu Üniversitesi İşletme İngilizce Bölümü‘nde tamamladı.

Eskişehir’in hayatında önemli bir yeri vardı. Süre, burada geçirdiği süreci “Hayatımın en güzel yılları” diye tarif etmekte. Radyoculuğa Eskişehir’deki üniversite yıllarında başladı. Bir süre okul radyosunda çalıştı. Öte yandan Eskişehir’deki çeşitli mekanlarda gösteriler yapmıştır.

Radyoculuktaki kariyerini okuldan sonra da sürdürdü. Radyo D ve Karma Türk FM‘de çalıştı. 2007 yılında Rock FM‘de çalışmaya başladı. Burada “Sabah Problemi” adında bir program sundu. Kısa bir süre sonra da “Rabarba” programını yapmaya başladı.

2016’da Kent FM‘e geçti ve programına burada devam etti. 2017’nin Mart ayında Joy Türk‘e geçti. Son olarak ise Virgin Radyo‘ya geçti. Halen “Rabarba” programını hafta içi her gün burada yapmayı sürdürmektedir.

Kemal Ayça ve İlker Gümüşoluk’la birlikte yazarlığını yaptığı “Piyasadan Büyük Alacağımız Var” adlı kitabı yayımlanmıştır.

2015 yılında vizyona giren “Yapışık Kardeşler” ve “Bizans Oyunları” filminde rol almıştır.

MESUT SÜRE İLE İLİŞKİ TESTİ 

Halen Youtube’da yayınlanan “Mesut Süre İle İlişki Testi” programını yapmaktadır. Ayrıca bir yandan da Türkiye’nin çeşitli yerlerine giderek tek kişilik gösteriler yapmaktadır. Tek kişilik gösterileri hakkında daha detaylı bilgiye Biletix’ten ulaşabilirsiniz.

SİZ HEPİNİZ BEN TEK

Mesut Süre, 2019 yılında “Siz Hepiniz Ben Tek” adlı stand up gösterisiyle Türkiye turnesine çıktı. 2020 yılının ocak ayından itibaren Youtube’da “Mesut Süre ile Rabarba Talk” adlı programı yapmaya başladı. Programda Süre’ye Kemal Ayça, Fazlı Polat, İlker Gümüşoluk, Cem İşçiler, Firuze Özdemir ve AnlatanAdam eşlik etmektedir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir yanıt yazın