Ana sayfa Gündem Milli Dayanışma Kampanyası’na Türk Telekom’dan 40 milyon liralık destek

Milli Dayanışma Kampanyası’na Türk Telekom’dan 40 milyon liralık destek

PAYLAŞ

Türk Telekom, geçtiğimiz gün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ulusa sesleniş konuşmasında başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası’na 40 milyon lirayı aşkın bağışla katıldığını duyurdu. 

Türk Telekom CEO’su Ümit Önal, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, Türk Telekom olarak Milli Dayanışma Kampanyası’na 40 milyon lirayı aşkın bağış yaptıklarını belirtti.

Önal, “Türk Telekom olarak, her bir çalışanımız adına bir aylık net asgari ücrete karşılık gelen, toplamda 40 milyon TL’yi aşkın bağışla Millî Dayanışma Kampanyası’na katıldık. Bu mücadeleden birlikte güçlenerek çıkacağız” ifadelerini kullandı. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz gün yaptığı ulusa sesleniş konuşmasında Milli Dayanışma Kampanyası’nı başlatmıştı. Erdoğan, yedi aylık maaşını da bağışlamıştı.

Milli Dayanışma Kampanyası’na, SMS ile KORONA yazıp 8119’a göndererek destek vermek mümkün. 

TFF’DEN 1 MİLYON 923 BİN LİRALIK DESTEK 

Milli Dayanışma Kampanyası’na Türkiye Futbol Federasyonu’ndan da (TFF) destek geldi. TFF’nin internet sitesinden yapılan açıklamada, 1 milyon 923 bin lira bağış yapılacağı duyuruldu.

ZİRAAT FİNANS GRUBU’DAN 62 MİLYON LİRALIK DESTEK

Kampanyaya bir başka destek de Ziraat Finans Grubu’ndan geldi. Ziraat Finans Grubu, her çalışanı adına net bir asgari ücret tutarında olmak üzere 62 milyon 300 bin liralık destekte bulundu.

Yorum Yap

Yorum yazın
Please enter your name here