Survivor’da yeni takımlar (Kırmızı-Mavi) belli oldu! İşte detaylar

Her akşam TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor yarışmasında yeni takımlar belli oldu. Yarışmacıların kıyasıya mücadelesinin ardından kaptanlık oyununu Sercan Yıldırım ve Cemal Can Canseven kazandı. İki kaptan düzenlenen konseyde takımlarını seçti. İşte detaylar….

3 Haziran günü yayınlanan Survivor yarışmasında yeni takımlar oluşturuldu. İşte yeni kurulan takımlar:

KIRMIZI TAKIM

Sercan Yıldırım

Elif Gören

Berkan Karabulut

Yunus Emre Özden

Barış Murat Yağcı

MAVİ TAKIM

Cemal Can Canseven

Nisa Bölükbaşı

Yasin Obuz

Ardahan Uzkanbaş

Evrim Keklik

NELER YAŞANDI?

Kaptanlık oyununda ilk olarak 10 yarışmacı bireysel performans sergiledi. Burada oyunu en hızlı sürede tamamlayan ilk 4 yarışmacı belirlendi. Oyun sonucunda 1. Cemal Can, 2. Barış, 3. Sercan ve 4. Yunus Emre oldu.

Daha sonra Cemal ve Yunus Emre ile Barış ve Sercan arasında eşleşme oldu. Bu eşleşmenin galipleri ise Cemal ve Sercan oldu. İki kaptan ilk seçim hakkı için bir oyun daha oynadı. Bu oyunun galibi ise Sercan oldu ve ilk seçim hakkını elde etti. 

İlk seçim hakkını elde eden Sercan, eski takım arkadaşı Elif’i seçti. Sercan, “Başından beri aynı takımda buluştuk. O yüzden de çok sevdiğim arkadaşım Elif diyorum” dedi. Elif ise şunları söyledi: “Yeni bir yola girdik. Yine onunla birlikte omuz omuza güzel başarılara imza atacağımızı düşünüyorum” dedi.

Sercan, “İlk bizim takıma gelmişti. Katkısı da çok büyüktü” diyerek ikinci tercihini Berkan’dan yana kullandı. Sercan’ın seçtiği üçüncü isim Yunus Emre oldu. Sercan, “Mert’in bırakmış olduğu barakayı onunla paylaştım” dedi. Yunus Emre, Sercan’ın kendisini seçmenin ardından, “Sırt sırta verdiğimizde güzel şeyler başarıyoruz” dedi. Sercan’ın son tercihi ise Barış oldu. 

Cemal, “Başta birlikte yola çıkmıştık ve inşallah Survivor’un sonuna kadar devam ederiz” diyerek Nisa’yı seçti. Cemal’in seçtiği ikinci isim Yasin oldu. Cemal, “Kimsenin bilmediği bir tarafı var o çocuğun. Çok başka bir kalbi var, o kalbini ben gördüm ve çok mutluyum” dedi. Cemal’in üçüncü tercihi Ardahan oldu. Sercan’ın Barış’ı seçmesiyle geriye Evrim kaldı ve Mavi takımın son yarışmacısı olmuş oldu. 


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir yanıt yazın