Ana sayfa Spor Talisca’nın Transferinde Son Durum

Talisca’nın Transferinde Son Durum

talisca
Anderson Talisca (Fotoğraf: Instagram)

Beşiktaş’tan ayrılması kesinleşen Brezilyalı yıldız futbolcu Anderson Talisca’nın transferi konusundaki belirsizlik devam etmekte. Portekiz basınında çıkan haberlere göre yıldız futbolcu, 40 milyon Euro’ya Manchester United’a transfer olacaktı.

FİKRET ORMAN: “BEŞİKTAŞ’IN KIYMETİNİ ANLAYACAK”

Beşiktaş’ın da bonservisini alıp satma girişimleri oldukça konuşulmuştu. TRT Spor Beşiktaş Muhabiri Fırat Günayer’in Twitter’dan aktardığı habere göre Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Talisca’nın kendisinin kalmak istemediğini bu sebeple bonservisini almadıklarını açıkladı. Ayrıca Orman, Talisca’nın ayrıldıktan sonra Beşiktaş’ın kıymetini anlayacağının altını çizdi.

TALİSCA BEŞİKTAŞ DIŞINDA BİR TAKIMDA BAŞARILI OLABİLİR Mİ?

Daha önce spor basınında yer alan haberlerde de Şenol Güneş’in ve Beşiktaş yönetiminin Talisca’nın sadece Beşiktaş’ın oyun sisteminde başarılı olabileceğini, başka bir sistemde başarılı olamayacağını düşündükleri yer almıştı.

ANDERSON TALİSCA’NIN BEŞİKTAŞ KARİYERİ

Anderson Talisca, 2 sezon boyunca giydiği Beşiktaş forması ile 47 maça çıktı. Forma giydiği 47 maçta ise 20 gol 8 asist ile takımına katkı sağladı. Transfermarkt verilerine göre Beşiktaş’a geldiğinde piyasa değeri 8 milyon Euro iken Beşiktaş’tan ayrıldıktan sonra güncel piyasa değeri 22 milyon Euro oldu.

Yorum Yap

Yorum yazın
Please enter your name here