Ana sayfa Öne Çıkanlar Valorant oyunu çıktı! Nasıl indirilir? İşte detaylar

Valorant oyunu çıktı! Nasıl indirilir? İşte detaylar

Oyunseverlerin merakla beklediği Valorant oyununun ücretsiz sürümü bugün yayınlandı. Peki, Valorant oyunu ücretsiz olarak nasıl indirilir?

Riot Games’in bu yılın başından beri test ettiği Valorant oyunu 2 Haziran günü çıktı. 2020 yılının başından beri test edilen Valorant, ücretsiz bir şekilde oynanabilen çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur.

Riot Games’in 2009 yılında çıkardığı League of Legends oyunu, dünya genelinde büyük bir ilgi görmüştü. Yayınlanmasının üzerinden 11 yıl geçmesine rağmen, halen günde 8 milyon kullanıcı eş zamanlı olarak oynuyor. Riot Games’in bu oyundan her yıl 1 milyar dolar gelir elde ettiği belirtiliyor. 

Şirket tarafından yapılan açıklamada Valorant oyununun kapalı betasının günde 3 milyon oyuncu çektiği belirtildi. Oyun şu anda sadece bilgisayar üzerinden oynanabiliyor. İlerleyen süreçte akıllı telefonlarla oynanabilmesi yönünde de bir beklenti mevcut. Şirketten yapılan açıklamada önümüzdeki günlerde daha ayrıntılı bilgi paylaşacağı belirtildi.

VALORANT NASIL İNDİRİLİR?

Valorant oyununu indirebilmek için Valorant’ın resmi internet sitesine giriş yapmalısınız. Eğer Riot Games hesabınız yoksa yeni bir hesap açmanız gerekiyor.

Kayıt işlemini tamamladıktan sonra “Download” butonuna tıklayın. Üçüncü adımda dosyayı çalıştırın. Son olarak da Riot Games ID’nizi girerek oyuna giriş yapınn.

Yorum Yap

Yorum yazın
Please enter your name here